ÇAĞDAŞ PANO 1993 yılında, üretim ve satış hizmetlerini içeren bir firma olarak geçmişe dayanan bilgi ve tecrübeleriyle enerji sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Sektöre adım attığı günden itibaren, kendi ayakları üstünde durabilen, ülke ekonomisine katkı sağlayan çağın gereklerini yerine getiren, sektöründe öncü, hedefi daima ileri gitmek olan,satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

Kuruluşundan bu güne hedeflerine ve yeniliklerine paralel olarak her geçen yıl artan iş kapasitesi ile 7500 m2 alan içerisinde geniş bir ürün yelpazesi ve sıfır hata odaklı üretim faaliyetlerini gerçekleştiren bir firma haline gelmiştir. Günümüzde rekabet koşullarının ulusal boyuttan çıkıp küresel bir boyut kazanmasıyla birlikte AR-GE çalışmalarını ve nitelikli personel sayısını arttırmakta, makine teçhizatlarını teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemektedir. Bu yeniliklerle sayesinde üretim faaliyetlerinde insanlardan kaynaklanan hata ve risk faktörlerini minimum düzeye indirip iş ve işçi güvenliğine verilen önemi de arttırmaktadır.

MİSYONUMUZ
• Müşterilerine küresel ölçek de ürün sunmak
• Ülke istihdamına katkıda bulunmak
• Yerli üretimin küresel alandaki payını arttırmak
• Yurt çapında ve yurt dışında geniş müşteri portföyünü sürekli artırmak
• Çözünlenmemiş sorunları akılcı ve bilimsel yöntemlerle çözüme kavuşturmak.
• Yenilikçi ve çağdaş üretim anlayışını daima sürdürmek

Sektöründe lider bir firma olmanın verdiği sorumluluğun farkında olarak her geçen yıl ulusal ve küresel alanlardaki pazar payımızı genişletmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz; uluslararası standartlarda, kalite ve çevre yönetim standartlarına uygun üretim yapan, köklü geçmişine yakışır hizmet veren, güvenilir, yenilikçi, çağdaş, yerli ve yabancı piyasalarda sürekli tercih edilen ve sektöründe fark yaratan bir marka olmaktır.